phone 22 5178870  mail biuro@seka-skills.pl

kariera kariera

Na sukces firmy pracują zatrudnieni w niej ludzie. To oni tworzą firmę, budują jej markę i uczestniczą w jej życiu. W związku z tym ważne jest, aby środowisko pracy było im przyjazne i sprzyjało dalszemu rozwojowi. To stanowi priorytet w polityce personalnej SEKA S.A., która działa od 1988 roku. Nasza firma jest liderem rynku w zakresie outsourcing’u bhp, oferuje szeroki wachlarz szkoleń, jak również profesjonalne doradztwo z zakresu prawa pracy. W 2009 roku oferta firmy została poszerzona o doradztwo z zakresu ochrony środowiska. W 2020 powstał nowy dział SEKA Skills stworzony by rozwijać naszych Klientów poprzez wzmacnianie odpowiednich kompetencji i postaw wspierających rozwój. Dzięki dynamicznemu rozwojowi aktualnie SEKA S.A. działa na terenie całego kraju za pomocą centrali w Warszawie i 19 oddziałów mieszczących się w miastach wojewódzkich.

Aktualnie poszukujemy:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Twoje zadania:

  • Będziesz kontaktować się i umawiać spotkania z pracownikami działów HR dużych firm
  • Będziesz sprzedawać szkolenia i produkty marki SEKA Skills
  • Wykorzystasz szeroki zestaw narzędzi do komunikacji: LinkedIn, Facebook, mail i telefon
  • Promowanie działań na portalach społecznościowych usprawniających sprzedaż
  • Realizacja własnych pomysłów- jesteśmy bardzo otwarci na nowe pomysły i swobodę działania
  • Budowanie pozytywnego wizerunku SEKA Skills w kontakcie telefonicznym z Klientem
  • Realizacja planów sprzedażowych

 Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży-  w branży szkoleniowej będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w pracy z klientem - mile widziane w sprzedaży telefonicznej
  • Otwartość i łatwość nawiązywania relacji
  • Chęć rozwoju własnych kompetencji sprzedażowych
  • Biegłość w mediach społecznościowych
  • Chęć pracy w branży szkoleniowej. Ważne dla nas, aby to była Twoja ścieżka kariery

Oferujemy:

  • Bardzo przyjazne środowisko nakierowane na współpracę
  • Wsparcie przełożonego działu w rozwoju zawodowym
  • Pracować możesz albo z biura, ważne dla dla nas efekty
  • O takich rzeczach jak umowa o pracę to nie piszemy, bo u nas to oczywistość
  • System premiowy uzależniony od osiąganych wyników
  • Pakiet benefitów. W tym dodatkowe dni wolne

Jesteś zainteresowany?

Prześlij do nas swoje CV

kariera@seka.pl

Scroll to top