phone 22 5178870  mail biuro@seka-skills.pl

NASZE ATUTY NASZE ATUTY

Naszym atutem jest jakość, której można zaufać. Dowodem na to jest stale powiększająca się liczba klientów, którzy są naszym potencjałem.

Powołanie

DOŚWIADCZENIE

W naszych szkoleniach wzięło udział już 1 000 000 na różnych szczeblach organizacji, dzięki temu mamy bogate doświadczenie w realizacji szkoleń dla różnych branż. Nasze warsztaty prowadzone są przez trenerów z wieloletnim doświadczeniem i praktyczną wiedzą. Współpracujemy z najlepszymi ekspertami w swoich dziedzinach.

Powołanie

OBSZARY SPECJALIZACJI

Nasze szkolenia mają bardzo zróżnicowaną tematykę od rozwój kompetencji osobistych, do szkoleń usprawniających i optymalizujących poszczególne procesy produkcyjne.

Powołanie

PROCES ANALIZY POTRZEB KOMPETENCYJNYCH

Zrobimy to za Ciebie. Zlokalizujemy posiadane już zasoby kompetencji w organizacji a także luki kompetencyjne, które powinny zostać wypełnione. Przedstawimy rekomendacje rozwojowe.

Powołanie

JAKOŚĆ

Po każdym szkoleniu uczestnicy są proszeni o wypełnienie ankiety satysfakcji, dzięki czemu otrzymujemy informację zwrotną na temat szkolenia, trenera i miejsca. Na podstawie ocen z ankiet mamy możliwość wprowadzić zmiany merytoryczne lub organizacyjne. W jakości nie ma miejsca na kompromisy.

Powołanie

LOKALIZACJA

Posiadamy 19 biur w całej Polsce zlokalizowanych dogodnie pod względem komunikacji

Powołanie

KLIENCI

Klienci SEKI S.A to ponad 1317 firm zatrudniających łącznie ponad 300000 pracowników. Takiej liczbie zapewniamy nie tylko przestrzeganie przepisów prawa pracy i ochrony środowiska ale także rozwój miękkich kompetencji.

Scroll to top